Ikiteisminis išieškojimas

Skolų išieškojimo paslaugos

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Paprasčiausia, greičiausia ir pigiausia priemonė atgauti pinigus už suteiktas paslaugas, prekes ar kitus finansinius įsipareigojimus. Ikiteisminis skolų išieškojimas taikomas ir fiziniams, ir juridiniams asmenims. CREDIBELL skolų išieškojimo procesą vykdo kartu su advokatų ir antstolių kontoromis, todėl skolos išieškojimo galimybės ženkliai didesnės.

Kasdien dirbame su dideliais kiekiais skolininkų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Įmonės turima skolininkų duomenų bazė ir darbuotojų patirtis leidžia vykdyti efektyvias ir profesionalias skolų išieškojimo paslaugas. Vykdydami skolų išieškojimą ikiteisminiu keliu naudojame šias priemones.

Paslaugų kainos

Skolų išieškojimui dažniausiai taikomas sėkmės mokestis nuo 1 iki 10%. Skolos administravimo mokesčius galime išieškoti ir iš skolininkų. Įmonėms, turinčioms didelius kiekius skolininkų, skolas administruojame NEMOKAMAI.


Visos sutarties sąlygos tarp kliento ir Credibell visada derinamos individualiai. Susisiekite, ir suderinę vizitą atvyksime pas Jus pristatyti CREDIBELL teikiamas paslaugas.

Ikiteisminis skolų išieškojimas apima

Skolininkų kreditingumo vertinimas
Priminimų siuntimas registruotu paštu, el. paštu
Skambučiai skolininkams telefonu
Priminimų siuntimas SMS
Skolininkų talpinimas Creditinfo skolininkų duomenų bazėje
Skolininkų viešinimas internete ir žiniasklaidoje
Pasiruošimas teisminiam skolos išieškojimui

Greitai ir profesionaliai atgausime Jūsų pinigus

Susisiekite su mumis