Teisminis išieškojimas

Skolų išieškojimo paslaugos

Teisminis išieškojimas

CREDIBELL ruošia visų rūšių procesinius dokumentus teismui dėl skolų priteisimo. Dokumentus pateikiame teismui, dalyvaujame visame skolos priteisimo ir išieškojimo procese. Bendradarbiaujame su antstoliais ir nuolat informuojame klientus apie bylos vykdymo eigą.


Procesinių dokumentų ruošimas

Nepavykus norimų rezultatų pasiekti ikiteisminėmis priemonėmis, klientams teikiamos rekomendacijos skolas išieškoti teisminiu keliu. Esant kliento pageidavimui, CREDIBELL siūlo procesinių dokumentų ruošimo paslaugas. Klientams, pasirašiusiems ikiteisminio skolų išieškojimo sutartis, dokumentų ruošimo paslaugoms taikomos nuolaidos.


Atstovavimas teismo procese

Pagal atskirą susitarimą su CREDIBELL, klientus teisme gali atstovauti įstaigos partneriai advokatai ir advokatų padėjėjai.


Bendradarbiavimas su antstoliais
Vykdomuosius dokumentus perdavus priverstiniam išieškojimui, CREDIBELL bendradarbiauja su antstolių kontoromis ir nuolat stebi išieškojimo procesą. Kartą per mėnesį siunčiamos ataskaitos klientui apie skolos bylos eigą ir atliktus veiksmus išieškant skolas.

Papildoma informacija

VšĮ „Credibell“ 2010 metais įregistruota Asmens duomenų valdytoju valstybės registre.


CREDIBELL skolų išieškojimą vykdo visoje Lietuvoje ir per partnerius užsienyje.


Įstaiga sėkmingai bendradarbiauja ir siūlo bendradarbiauti administruojant skolas ir ruošiant dokumentus komunalinėms įmonėms, advokatų kontoroms, saugos tarnyboms, namų ir kitų susivienijimų bendrijoms. Partneriams taikome dideles nuolaidas.

Greitai ir profesionaliai atgausime Jūsų pinigus

Susisiekite su mumis